„ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ”

To nasza misja, którą realizujemy na każdym etapie naszej działalności – od doboru produktów do naszej oferty, po obsługę klienta.

Firma ProQualiter powstała z pasji do produktów luksusowych i wieloletniej współpracy z takimi markami jak Moët & Chandon , Hennessy, Dom Perignon, Veuve Clicquot, Krug, Ruinart, Glenmorangie, Ardbeg i Belvedere. To doświadczenie i chęć dzielenia się wiedzą o produktach luksusowych towarzyszy misji ProQualiter. Mamy zaszczyt być autoryzowanym partnerem firmy Moët Hennessy Polska, należącej do grupy LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy).

Specjalizujemy się w obsłudze klientów instytucjonalnych (korporacje międzynarodowe i lokalne, urzędy, kancelarie itp.) i wymagających klientów indywidualnych, poszukujących indywidualnych rozwiązań i fachowego doradztwa.

Jesteśmy dumni z „szytych na miarę”, oryginalnych i nietuzinkowych zestawów prezentowych w autorskich opakowaniach oraz z upominków okolicznościowych dla każdego. Realizowane przez nas zestawy prezentowe zawierają produkty najwyższej jakości. Prezentujemy w nich Państwu wyłącznie wyselekcjonowane marki, ikony w swoich kategoriach. Dotyczy to zarówno alkoholi jak i pozostałych produktów delikatesowych umieszczanych w zestawach. Indywidualne podejście do potrzeb klienta stanowi również proponowana przez nas szeroko rozumiana personalizacja – np. dedykowany grawer na butelce alkoholu, kieliszkach lub autorskiej drewnianej skrzyni prezentowej lub opakowaniu. Dla ceniących luksus przygotowaliśmy zestawy zawierające najbardziej cenione na świecie kieliszki marki Riedel w towarzystwie szampanów z renomowanych Domów Szampańskich. Wszystko to zapakowane w doskonałej jakości pudełko, całość zachwyci najbardziej wymagających.

W selekcji produktów do naszej oferty alkoholi kierowaliśmy się zasadą najwyższej jakości w każdym poziomie cenowym. Tym co nas wyróżnia to jakość, a nie ilość naszej oferty. W ofercie znajdują się prawdziwe „perełki”. Poza naszym własnym doświadczeniem w tym obszarze gwarancją jakości jest wsparcie autorytetów z branży, szczególnie w przypadku doboru win wiedza mistrzów sommelierów jest bezcenna. Najważniejszą cechą ProQualiter jest to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do realizacji. Realizujemy indywidualne zamówienia klientów na każdy produkt alkoholowy, wystarczy wskazać konkretną markę, odmianę lub rodzaj. Pomożemy w doborze win i alkoholi do domowej kolacji, bankietu, spotkania integracyjnego czy dużego wydarzenia firmowego. Zawsze oferując swoim klientom niezrównany poziom obsługi. Nieodłącznym elementem dopełniającym ofertę win są wybrane przez nas akcesoria – kieliszki Riedel oraz system Coravin, obie pozycje dla wszystkich nieuznających kompromisów w temacie jakości, oraz uznawana za najlepszą oliwę na świecie (według notowań) hiszpańska oliwa Castillo de Canena.

Uzupełnieniem naszej oferty jest obsługa eventów (bar catering) niezależnie od wielkości (od kilkunastu po kilkaset i więcej osób), spotkań integracyjnych i biznesowych, zarówno tych kameralnych jak i dużych wydarzeń. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi w tej branży. Ponadto na potrzeby firm kreujemy i realizujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe (z drewna, plexi, papieru/kartonu).

Chcemy, aby zakupione u nas produkty lub usługi przywodziły Państwu na myśl niepowtarzalne i wyjątkowe chwile, pełne pozytywnych emocji. Zawsze przyświeca nam jeden cel – troskliwie dbać o swoich klientów i spełniać ich oczekiwania. Nasz butikowy charakter firmy pozwala na realizację tych oczekiwań. Zaufało nam już wiele renomowanych firm i instytucji oraz wymagających miłośników tego co najlepsze. Serdecznie zapraszamy do współpracy również Państwa !